Dvorana 1

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
17.45
Noge-guza *
17.45
18.05

Trbuh-leđa *
18.05
18.30
Joga
17.45
18.30
Noge-guza *
17.45
18.05

Trbuh-leđa *
18.05
18.30
Joga
17.45
18.30
Noge-guza *
17.45
18.05

Trbuh-leđa *
18.05
18.30
18.00
18.15
18.30
18.45
Noge-guza *
18.45
19.05

Trbuh-leđa *
19.05
19.30
Kralježnica
18.45
19.30
Noge-guza *
18.45
19.05

Trbuh-leđa *
19.05
19.30
Kralježnica
18.45
19.30
Noge-guza *
18.45
19.05

Trbuh-leđa *
19.05
19.30
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Pilates
20.00
20.45
STRONG nation
20.00
20.45
Pilates
20.00
20.45
STRONG nation
20.00
20.45
20.15
20.30
20.45
21.00
Air Mix
21.00
21.45
Air Mix
21.00
21.45
21.15
21.30

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
17.45
Noge-guza *
17.45
18.05
Noge-guza *
17.45
18.05
Noge-guza *
17.45
18.05
18.00
18.15
18.30
18.45
Noge-guza *
18.45
19.05
Noge-guza *
18.45
19.05
Noge-guza *
18.45
19.05
19.00

Ponedjeljak

Srijeda

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18.00
Trbuh-leđa *
18.05
18.30
Trbuh-leđa *
18.05
18.30
Trbuh-leđa *
18.05
18.30
18.15
18.30
18.45
19.00
Trbuh-leđa *
19.05
19.30
Trbuh-leđa *
19.05
19.30
Trbuh-leđa *
19.05
19.30
19.15

Ponedjeljak

Srijeda

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18.45
Kralježnica
18.45
19.30
Kralježnica
18.45
19.30
19.00
19.15

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
17.45
Joga
17.45
18.30
Joga
17.45
18.30
18.00
18.15

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
20.00
Pilates
20.00
20.45
Pilates
20.00
20.45
20.15
20.30

Ponedjeljak

Srijeda

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
20.00
STRONG nation
20.00
20.45
STRONG nation
20.00
20.45
20.15
20.30

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
21.00
Air Mix
21.00
21.45
Air Mix
21.00
21.45
21.15
21.30

Ponedjeljak

Četvrtak

No grupe available!

Svaki sat traje 45 minuta

* sat traje 20 minuta

Dvorana 2

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07:00
Prvi Jutarnji
07:00 - 07:55
Prvi Jutarnji
07:00 - 07:55
Prvi Jutarnji
07:00 - 07:55
07:15
07:30
07:45
09:00
Morning pilates
09:00 - 09:55
HIIT
09:00 - 09:55
Morning pilates
09:00 - 09:55
HIIT
09:00 - 09:55
DNS
09:00 - 09:55
09:15
09:30
09:45
17:45
Box
17:45 - 18:30
TRX
17:45 - 18:30
Box
17:45 - 18:30
TRX
17:45 - 18:30
18:00
18:15
18:45
Spinning
18:45 - 19:30
Pilates
18:45 - 19:30
Spinning
18:45 - 19:30
Pilates
18:45 - 19:30
19:00
19:15
20:00
Iron conditioning
20:00 - 20:45
Iron conditioning
20:00 - 20:45
Iron conditioning
20:00 - 20:45
20:15
20:30

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
17:45
Box
17:45 - 18:30
Box
17:45 - 18:30
18:00
18:15

Ponedjeljak

Srijeda

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
20:00
Iron conditioning
20:00 - 20:45
Iron conditioning
20:00 - 20:45
Iron conditioning
20:00 - 20:45
20:15
20:30

Ponedjeljak

Srijeda

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
17:45
TRX
17:45 - 18:30
TRX
17:45 - 18:30
18:00
18:15

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
09:00
Morning pilates
09:00 - 09:55
Morning pilates
09:00 - 09:55
09:15
09:30
09:45

Ponedjeljak

Srijeda

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18:45
Spinning
18:45 - 19:30
Spinning
18:45 - 19:30
19:00
19:15

Ponedjeljak

Srijeda

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
09:00
HIIT
09:00 - 09:55
HIIT
09:00 - 09:55
09:15
09:30
09:45

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07:00
Prvi Jutarnji
07:00 - 07:55
Prvi Jutarnji
07:00 - 07:55
Prvi Jutarnji
07:00 - 07:55
07:15
07:30
07:45

Ponedjeljak

Srijeda

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18:45
Pilates
18:45 - 19:30
Pilates
18:45 - 19:30
19:00
19:15

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
09:00
DNS
09:00 - 09:55
09:15
09:30
09:45

Petak

No grupe available!

Svaki sat traje 45 minuta

Dvorana 3

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18:45
Cross OF I
18:45 - 19:30
Cross OF I
18:45 - 19:30
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Cross OF II
20:00 - 20:45
Cross OF II
20:00 - 20:45
Cross OF II
20:00 - 20:45
20:15
20:30

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18:45
Cross OF I
18:45 - 19:30
Cross OF I
18:45 - 19:30
19:00
19:15

Ponedjeljak

Srijeda

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18:45
19:00
19:15

Utorak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
20:00
Cross OF II
20:00 - 20:45
Cross OF II
20:00 - 20:45
Cross OF II
20:00 - 20:45
20:15
20:30

Ponedjeljak

Srijeda

Petak

No grupe available!

Svaki sat traje 45 minuta